Windows Live Messengere Ücretsiz Kaydol | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Windows Live Messengere Ücretsiz Kaydol

tarafından 28 Ağustos 2016 Pazar

 

WİNDOWS LİVE MESSENGER KAYDOL

Windows Live Messenger kayıt işlemini gerçekleştirmek çok kolay. Tek yapmanız gereken google “windows live messenger kaydol” yazarak aratmak ve çıkan sonuçlardan “sıng ın” yazan ilk seçeneğe tıklamaktır veya www.live.com u tıklayarak kayıt sistemine otomatik olarak erişebilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra site de yer alan “Şimdi Kaydolun” isimli sekmeye tıklayarak üyeliğiniz için gerekli bilgileri doldurmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz sizden istenen bilgileri birlikte dolduralım.

Adı Soyadı: Adınızı ve soyadınızı nüfus cüzdanınızda yazdığı şekliyle buraya giriniz.

Kullanıcı Adı: Windows live kullanıcı adınızı, hesabınızı hangi amaçla kullandığınıza göre belirleyebilirsiniz. Mesleki veya kişisel alanlarda kullanımınıza göre kullanıcı adı seçebilirsiniz.

Parola: Girdiğiniz parolanın, güvenliğiniz açıdan güçlü ibaresine uygun olması gerekmektedir. Bunun için büyük ve küçük harf, rakam, işaret kullanmanız gerekmekte.

Ülke/Bölge: Yaşadığınız Ülke’yi bu bölümde yer alan sekmeye tıklayarak seçebilirsiniz.

Doğum Tarihi: Doğum tarihinizi, nüfus cüzdanınızdaki tarihe göre burada belirtmeniz istenecektir.

Cinsiyet: Erkek/Kadın seçeneklerini veya belirtilmedi seçeneğini tıklamalısınız.

Diğer E-posta Adresi: Bu bölümde eğer size ait bir e-posta adresi varsa onu seçmelisiniz. Kullandığınız başka bir e-posta adresi yoksa bu alanı boş bırakmanız gerekmektedir.

Telefon: Ülke kodunu seçtikten sonra, size ait telefon numarasını 10 haneli olarak seçmelisiniz.

Önemli ! Diğer e-posta adresi ve telefon bilgisi parolanızı unutmanız durumunda yeni bir parola alabilmeniz için gerekli bilgilerdir. Eğer bu alanları yanlış doldurursanız hesabınız tehlikeye girebilir ve parolanızı unutmanız durumunda hesabınıza ulaşamayabilirsiniz.

Hesap Oluşturun: Tüm bilgileri girdikten sonra robot olmadığınızı tespit etmek açısından sistem sizden renkli harflerle belirttiği karakterleri doğru bir şekilde girmenizi isteyecektir. Verilen karakterleri de doldurduktan sonra, isteğinize göre Microsoft’un sunduğu promosyon kampanyalarından haberdar olmak istediğinizi belirtmek için gösterilen alana işaret bırakınız. Eğer böyle birşey istemiyorsanız bu alanı boş bırakın. Ve son olarak “Hesap oluşturun” isimli mavi sekmeye tıklayarak kayıt işleminizi gerçekleştiriniz.

Girdiğiniz bilgilerin hatalı olması durumunda yanlış girdiğiniz bilgiler sistem tarafından size bildirilerek düzeltmeniz istenecektir. Hatalı girdiğiniz bilgileri düzelttikten sonra kaydınız sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

Etiketler:

Toplam 1 Yorum Var

  1. Erkan dündar dedi ki:

    Yorumunuz..nolur açın email kaydolmak istiyorum.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons