Apple TV Nedir? Ne İşe Yarar? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple TV Nedir? Ne İşe Yarar?

Can Devecioğlu
tarafından 21 Ocak 2013 Pazartesi

 

Apple’ın ülkemizde aktif olarak kullanıma sunmadığı hizmetlerinden bir tanesi olan Apple TV, ülkemize satılmakta ancak içerisinde gelen bir çok hizmeti bölgesel olarak farklılık taşıdığımız için kullanamamaktayız. Kaba bir benzetme yapmak gerekirse Apple TV’yi ülkemizdeki Tivibu hizmetine benzetebiliriz. Online olarak çalışan bu kutuyu televizyonuna bağlıyorsunuz ve bu sayede Apple’ın size sunduğu televizyon içeriklerini izleyebiliyorsunuz. İçerisinde yer alan ücretli ve ücretsiz hizmetlerle iTunes ile benzerlik taşıyan bir hizmet. iTunes’un müzik ağırlıklı olması gibi Apple TV’de televizyon ağırlıklı bir Apple hizmeti.

Televizyon şovları, müzikler, YouTube, diziler ve filmler gibi zengin içeriği ile Amerika’da büyük ilgi göre Apple TV, ufak boyutları ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda iCloud gibi Apple hizmetleriyle de entegre olarak çalışabilen Apple TV, henüz tam olarak oturmamış ve geliştirilmekte olan bir Apple ürünü.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons