Google Play Music All Access Nedir? Ne İşe Yarar? | TechGriff

Sponsor

Sponsor
teknovi 
mspy casus telefon  tg-reklam
TechGriff 60 x 60 Canlı Tv TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN

GOOGLE+'DA BİZİ TAKİP EDİN

Google Play Music All Access Nedir? Ne İşe Yarar?

Can Devecioğlu
tarafından 16 Mayıs 2013 Perşembe
Google I/O 2013 etkinliğine damgasını vuran Google Play Store All Music servisinin detaylarını paylaşıyoruz.
 
image

Google Play Store All Music aslında pek yeni bir sistem değil. İnternet bağlantısı üzerimden yasal yollar ile müzik dinlenmesini sağlayan Google Play Store All Music, abonelik üzerine çalışan bir sistemle faaliyete giriyor.

Google I/O 2013 etkinliğinde duyurulan sistemin altyapısında ABD’nin neredeyse tüm müzik yapım şirketlerinin veritabanı bulunuyor. Aylık 9.99 dolarlık bir ödemeyle abone olunulan sistem, veritabanında olan tüm müziklere erişiminizi sağlıyor. Müzikleri indirmeden dilediğiniz kadar dinleyebiliyorsunuz. 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılabilen sistem tahmin edebileceğiniz gibi şimdilik ülkemizden kullanılamıyor. Ancak ilerleyen dönemler ülkemizden de erişilebilinir. Ayrıca Google Play Store All Music, 30 Haziran’a kadar kayıt olan kullanıcılara 9.99 yerine 7.99 dolardan sunulacak.

Apple’ın iTunes servisine pek benzemese de Google’ın Android çalışmaları göz önüne alındığında bu yeni sistemin Android işletim sistemiyle entegre şekilde çalışacağı kesin. Ancak iTunes kadar iyi bir başarı elde edip edemeyeceğini önümüzdeki aylarda göreceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons