Nokia Here Navigasyon Nedir? Hangi Platformlarda Bulunur? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Nokia Here Navigasyon Nedir? Hangi Platformlarda Bulunur?

Arman Emyan
tarafından 11 Ocak 2015 Pazar
Navigasyon uygulamaları günlük yaşantımızı daha pratik bir hale getirerek gideceğimiz yere daha hızlı ulaşmamızı sağlarlar. Mobil cihazların günlük hayatımızın her alanına girmesiyle birlikte navigasyon uygulamaları arasında ön plana çıkan Nokia Here ile ilgili detaylar rehberimizde.
 

İlk olarak Nokia ve Windows Phone platformları için geliştirilen Nokia Here Navigasyon uygulaması artık Samsung Galaxy serilerinde ve tüm Android işletim sistemi tabanlı cihazlarda kullanılabilir halde.

Navigasyon uygulamaları arasında rakipleri arasından 40’tan fazla ülkeye ait trafik akışını sunmasıyla sıyrılan uygulama, piyasadaki en geniş içeriğe sahip harita uygulaması olarak gözüküyor.

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy App Store’a da eklenen uygulama henüz Google Play’de yer almıyor ancak kısa bir süre içerisinde bu platforma da geleceği söylentiler arasında yer alıyor.

Nokia, 1 GB RAM ve 4.6 inç boyutundaki ekranlı telefonlarında Android 4.1 Jelly Bean ve daha üstü sürümü kullanan cihaz sahiplerinin bu uygulamadan en üst düzey performans alacağını söylüyor. Şimdilik sınırlı sayıda platformu destekleyen uygulamanın yakın bir zaman içinde daha yaygın olarak kullanılması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons