Opencart Nedir? Ne İşe Yarar? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Opencart Nedir? Ne İşe Yarar?

Arman Emyan
tarafından 10 Ocak 2015 Cumartesi
E-ticaret sektörüne giriş yapmak istiyorsanız unutmamanız gereken sitenizin titiz bir çalışmayı sürekli olarak alması gerektiğidir. Doğru e-ticaret yazılımı seçerek geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bu yazılımlar arasında ücretsiz ve en işlevsel olanı Opencart’ı sizlere tanıtıyoruz.
 

Ücretsiz, açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı Opencart, e-ticaret siteleri tarafından en fazla kullanılan yazılımlardan birisidir. Açık kaynak kodlu olmasından dolayı sürekli geliştirilmeye imkan tanıması avantajları arasında bulunmaktadır.

E-ticaret sitesi açarak bu işten gelir elde etmek istiyorsanız öncelikle bir domain almanız gereklidir. Daha sonra bu domaini barındıracağınız bir hosting almanız gerekir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra hosting üzerine kuracağınız e-ticaret yazılımı ile ürünlerinizi pratik bir şekilde listeleyebilir ve raporlarını alabilirsiniz.

Müşterilere ulaşacağınız e-ticaret yazılımı sitenizin geleceği ve bu işten gelir elde etmeniz için önemli olduğundan dolayı Opencart bu konuda sizlere kaliteli çözümler sunmaktadır. Piyasadaki e-ticaret yazılımlarının ücretli olması ve bu işe yeni başlayan biri için maddi olarak zorlayacağı olacağından dolayı Opencart kullanarak bu ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Opencart kullanarak, sitenizin tüm gerekli SEO ayarlarını yapabilir, kargo takibini gerçekleştirebilir, ürün giriş çıkışlarınızı kontrol edebilir ve sitenizin ihtiyacı olacak tüm işlemleri tek bir e-ticaret yazılımı üzerinden yapabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons