Samsung Galaxy Altius Nedir? Ne İşe Yarar? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Galaxy Altius Nedir? Ne İşe Yarar?

Can Devecioğlu
tarafından 24 Şubat 2013 Pazar

 

Apple ve Samsung arasındaki kıyasıya rekabet, akıllı telefon ve tablet bilgisayar sektöründe kızışarak devam etse de son aylarda ortaya çıkan yeni bazı görüntüler bu rekabetin farklı ürün kategorilerine de yansıyacağının göstergesi oluyor. Çinli üreticiler tarafından bir süredir üretilen Android işletim sistemli akıllı saatlere göz diken büyük üreticilerin bir sonraki ürün modasının akıllı saatler yönünde olacağı bir süredir zaten tartışılıyordu. Son dönemlerde ise bu iddiaları destekleyecek çeşitli görseller ortaya çıktı.

Apple tarafından iWatch, Android tarafında ise Samsung’un Galaxy Altius isimli ürünü ortalığı adeta karıştırdı. Birçok farklı ürünü bulunan Samsung’un Altius olarak isimlendirilen akıllı saatini, Bluetooth veya Wireless yolu ile telefonunuz veya tabletinizle eşleşerek çeşitli uygulamaları ortak çalıştıracağı yönünde bazı iddialar var. Ortaya çıkan tüm Altius fotoğraflarında da yine bu iddiayı destekleyecek nitelikte telefon, kısa mesaj ve e-posta gibi ikonların yer alması söylentilerin iyice artmasına sebep oluyor.

Galaxy Altius, Samsung’un duyuracağı tahmin edilen bir akıllı saati. Android işletim sistemine sahip olmayacağı söylense de cihaz hakkında henüz hiçbir kesin bilgi yok.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons