Ultra Güç Tasarrufu Modu Nedir? Ne İşe Yarar? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ultra Güç Tasarrufu Modu Nedir? Ne İşe Yarar?

Tufan Yıldız
tarafından 25 Şubat 2014 Salı
Teknoloji devi Samsung'un yeni amiral gemisini tanıtmasıyla birlikte ortaya çıkan yeni özelliklerden olan Ultra Güç Tasarrufu Modu'nun ne olduğunu, ne gibi değişiklikler yaptığını ele alıyoruz.
 

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S5’in tanıtımıyla birlikte hayatımıza yeni giren Ultra Güç Tasarrufu Modu’ndan biraz bahsedeceğiz. Samsung Galaxy S5 yine beklediğimiz gibi üst düzey teknik özellik ve yazılımlarla karşımıza çıktı. Akıllı telefon üreticileri cihazların şarjının kulllanımını arttırmak için devamlı çözümler üretiyor. Galaxy S5 ile birlikte ortaya çıkan Samsung’un Ultra Güç Tasarrufu Modu cihazda ne gibi değişiklikler yapıyor hep beraber bakalım.

Samsung’un açıklamasına göre bu yeni özellik aktif edildiği taktirde cihazınıza 10 saate kadar ekstra pil ömrü sağlıyor. Sarj azaldığı zaman ekranı siyah beyaz hale getiren bu özellik parlaklığı kullanıcıların görebileceği düzeyde aşağıya çekiyor. Ayrıca sarjı azaltan gereksiz bağlantıları devre dışı bırakan Ultra Güç Tasarrufu Modu, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir özellik halini alacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons