Webmaster Ne İşe Yarar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Webmaster Ne İşe Yarar

tarafından 31 Temmuz 2016 Pazar

 

Webmaster Ne İşe Yarar?

İnternet sitelerinin sayısının artması bu işi bilen kişilere de ihtiyaç duyulmasını sağlamıştır. Bir site ya da blog açarak bu işi hobi halinde yapan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Bu sebeple zamanla sitenin dikkat çekmesi ve daha fazla ziyaretçi çekmesi istenmektedir. Fakat herkes bu konuda bilgi değildir. Tam da bu noktada ihtiyaç olan şey webmasterlardır. Bu kişiler internet ve seo hakkında hemen her şeyi bilirler. Bu sayede de isteyen herkese yardımcı olurlar.

Webmaster Bulmak

İnternet sitelerinde ya da bloglarda kendini webmaster ilan eden birçok kişi vardır. Fakat bu işi gerçekten hakkıyla yapan kişilerin sayısı son derece azdır. Gerisi ise iş hakkında sağdan soldan duyduğu bilgiler dışında bir şey bilmeyen kişilerden oluşur. İyi bir webmaster bulmak istiyorsanız çalışacağınız kişinin geçmişini iyi incelemeniz gerekir. Daha önce hangi sitelerde çalıştığına bakarak sizler de bu konu hakkında bilgi sahibi olabilir ve isteklerinizi bu yönde şekillendirebilirsiniz.

Blog mu WordPress mi?

Blogger google şirketinin bir uzantısıdır. Bu sayede bu uzantıya hemen her yerden internet bağlantısı üzerinden ulaşmak mümkün olmaktadır. Ayrıca bu sistemin bedava olması da kullanıcı sayısını arttıran etkenlerdendir. Eğer wordpress açarsanız bu sizin için zor bir başlangıç olacaktır. Bu sebeple tercihinizi blogdan yana kullanabilirsiniz. Bu sayede hemen her işlemi kolayca yapabilirsiniz. Yapacağınız her şey açıkça ortadadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons