Youtuberlere En Çok Sorulan Sorular | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Youtuberlere En Çok Sorulan Sorular

tarafından 27 Temmuz 2016 Çarşamba

 

Youtuberlere En Çok Sorulan Sorular

Youtuberların her geçen gün daha da popüler olması, gerçek hayatta da onlara soru soran farklı hayranları ile karşı karşıya gelmesini sağlıyor. Pek çok seyircinin izlemiş olduğu yayıncısı ile karşılaştığında farklı tepkiler var. Burada sorulan sorular ise genelde standart.

Bir Youtuberın gün boyunca aldığı sorular, seyircilerinin tepkisi ve youtuber olmak aynı zamanda neyi gerektiriyor, bu konuları ele alıyoruz.

Sen, O Değil Misin?

En çok sorulardan birisi, Sen o değil misin? burada seyirci yolda, sinemada yada herhangi bir yerde gördüğünde ilk soru bu dur. Fakat bazı seyirciler ise utanıp, çekinir ve bunu diyecek cesareti gösteremezler. Youtuberlar bu durumla da sık sık karşılaştığını ifade ediyor.

Toplumun bir kesimi ise youtuberları hiç bir şekilde tanımıyor. Bu da özellikle internet dünyasından uzak kalan halk kesimi.

İnternet ile bir şekilde haşır neşir olmuş olan vatandaşların büyük kısmı ise youtuberları hiç tanımasa bile isimlerini kesinlikle duymuş oluyor. Bunun nedeni ise bu youtuberların sektörünün git gide popüler olması ile birlikte sosyal medyada da etkin bir şekilde isimlerinden söz edilmesinden kaynaklanıyor.

Kişisel Sorular

Özellikle moda vloggerlarına gelen soruların büyük bir kısmını özel sorular oluştururken, fazlalık kısmını da kullanılan ürünler oluşturmaktadır. Moda vlogları aynı zamanda günümüzde gelişen yeni bir reklamcılık modeli olan vlogger reklamları modelinin ilk temsilcileri olarak ön plana çıkıyor. Çünkü burada pek çok ürün kullanıcıya doğrudan yada dolaylı olarak sunuluyor ve oldukça fazla ilgi görüyor.

Kullanıcıların bir kısmı ise nasıl ünlü olduklarını sorarken, bazıları da para kazanılıyor mu sorusunu soruyorlar.

Özellikle youtube kullanıcılarının sormuş olduğu sorular baz alınarak, sektörde farklı girişimler de geliştirilebilir. Bunun için en iyi örneği ise youtube partner firmalarını gösterebiliriz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons