Nokia 5 ve 6’da Yeni Güncellemeler Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Nokia 5 ve 6’da Yeni Güncellemeler Geliyor

tarafından 6 Şubat 2018 Salı

 

Nokia 5 ve 6’da Yeni Güncellemeler Geliyor

Nokia 5 ve 6’da Yeni Güncellemeler Geliyor başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi açıklayıcı bir şekilde sitemizde sunmaktayız.

HMD Global, geçtiğimiz yıl beta testlerine başladığı ve ‘kısa süre içinde güncellemeyi yayınlayacağız’ dediği Nokia 6 ve Nokia 5 için kararlı Android 8.0 Oreo sürümünü nihayet kullanıcılara yayınlamaya başladı.

HMD Global’in ürün şefi Juho Sarvikas tarafından doğrulanan Android Oreo güncellemesi, hem Nokia 6 hem de Nokia 5 kullanıcılarına kademeli olarak yayınlanacak. Sarvikas, bölgesel farklardan dolayı tüm cihazların güncellemeyi aynı anda almayacağını belirtti.

İlginçtir ki HMD Global, Nokia 6 için Android Oreo güncellemesini ilk olarak Çin’de yayınlamaya başladı. İlginç olan nokta, şirketin Çin’de Android Oreo beta sürümü başlatmaması. Yine de TA-1000 model numaralı Nokia 6’lar Oreo güncellemesine kavuştu.

Güncelleme 1.6GB boyutunda. Bu nedenle Oreo güncellemesi ülkemizdeki cihazlar için yayınlandığında yükseltmeyi gerçekleştirmeden önce Wi-Fi ağına bağlandığınıza emin olun. Güncellemenin güvenlik yaması içerip içermediği henüz bilinmiyor.

HMD Global, Nokia 6’lar için yayınladığı güncelleme ile Oreo’nun kendi özelliklerine ek olarak Nokia’ya ait yeni özellikler de ekledi. Android Oreo güncellemesi ülkemizde ya da diğer bölgelerde yayınlandığında tüm bilgileri sizinle paylaşacağız.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons