Nokia, Çift SIM Kartlı Lumia Modeli Üzerinde Çalışıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Nokia, Çift SIM Kartlı Lumia Modeli Üzerinde Çalışıyor

Tufan Yıldız
tarafından 30 Kasım 2013 Cumartesi
Windows Phone işletim sistemli cihazlarıyla ön plana çıkan Nokia, şimdilerde ise çift SIM kartlı Lumia modeli üzerinde çalışıyor olabilir. Detaylar haberimizin devamında.
 

Windows Phone işletim sistemine sahip Lumia ailesine çift SIM kartlı Lumia modeli eklenebilir. Akıllı telefonlar hakkında doğru sızıntı haberleriyle bilinen @evleaks, Twitter hesabından yaptığı bildirime göre Nokia çift SIM kartlı yeni bir modele hazırlanıyor.

Kod adı Moneypenny olan Lumia cihazın henüz teknik özellikleri hakkında bir bilgi yok. Fakat cihazın üst segmen bir cihaz değilde, orta seviyeye hitap eden bir cihaz olacağı verilen ipuçları arasında. Ayrıca cihazın Windows Phone 8.1 işletim sistemine sahip olacağıda sızıntıların arasında olduğunu belirtmekte fayda var. Nokia, Windows Phone işletim sistemli cihazların kullanım oranlarını arttırmak adına böylece akıllı bir adım atması dikkatleri çekiyor. Moneypenny kod adlı Lumia cihaz hakkında gelişmeler oldukça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons