Nokia Here Maps'i Satıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Nokia Here Maps’i Satıyor

Arman Emyan
tarafından 12 Nisan 2015 Pazar
Geçmiş dönemlerin en büyük telefon üreticisi Nokia, Bloomberg'in haberine göre başarılı navigasyon uygulaması Here Maps'i satmaya hazırlanıyor.
 

Zamanın en popüler ve başarılı telefon üreticisi Nokia, mobil cihazlar ile ilgili bölümlerini son olarak Microsoft’a satmıştı. Bloomberg’in yeni haberine göre ise, Nokia başarılı olan Here Maps uygulamasını satışa çıkartmaya hazırlanıyor. Ücretsiz olarak kullanılan uygulamanın internet erişimine ihtiyaç duymadan da kullanılması fazlasıyla dikkat çekiyor.

Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarda ön yüklü olarak gelen uygulama, Android ve iOS platformunda binlerce kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor. Fakat yayınlanan haberlere göre, Nokia Here Maps’i satmak için bazı alıcılar ile görüşmelere başlamış durumda.

Nokia önemli bir Alman otomobil üreticisi ve Uber’in de aralarında yer aldığı pek çok farklı marka ile masaya oturmuş durumda.

2 milyar doların üstünde değere sahip olan Here Maps yakın bir tarih içerisinde sürpriz bir markaya satılabilir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons