Nvidia Shield Tablet' Renk Güncellemesi Geldi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Nvidia Shield Tablet’ Renk Güncellemesi Geldi

Ufuk Atılgan
tarafından 28 Şubat 2015 Cumartesi
Nvidia, Shield Tablet cihazı için bir güncelleme daha yayınladı. Güncelleme ile sistemdeki renk solması problemleri ortadan kaldırılıyor.
 

Nvidia, geçtiğimiz haftalarda Shield Tablet için büyük bir güncelleme yayınlamıştı. 2.2 sürüm numarası ile yayınlanan güncelleme ile birlikte batarya performansında büyük bir iyileştirme yaşanmıştı. Güncelleme aynı zamanda genel performans geliştirmeleri de sunuyordu. Shield Hub için çoklu oyuncu kontrol özelliği ise birçok oyun tutkununun beğenisini kazanmıştı.

Fakat güncellemeyi yapan kullanıcılar büyük bir problem yaşamaya başlamışlardı. Güncelleme ile birlikte kırmızı tonları turuncu, siyah tonları da kahverengi görünüme geçiş yapmıştı. Yaşanan bu olaydan sonra Nvidia hızlı bir şekilde açıklama yaparak bu problemleri ortadan kaldıracağını söylemişti.

Nvidia’nın verdiği bu sözü gerçekleştirmesi fazla zaman almadı ve Shield Tablet’in renk sorunlarını ortadan kaldıran 2.2.1 Hotfix adlı güncellemeyi kullanıcılara sundu.

Güncelleme ile birlikte artık cihazın renk sorunları ortadan kalkıyor. Ayrıca Netflix uygulaması için de performans iyileştirmeleri güncelleme ile birlikte geliyor.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons