Araba Yarışı Severlere Müjde! Asphalt Xtreme Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Araba Yarışı Severlere Müjde! Asphalt Xtreme Geliyor

tarafından 2 Eylül 2016 Cuma

 

Araba Yarışı Severlere Müjde! Asphalt Xtreme Geliyor

 

 

araba-yarisi-severler-asphalt-xtreme-geliyor

Gameloft’un sevilen yarış oyunlarından biri olan Asphalt 8’den sonra, oyun severler için yeni bir haber geldi. Araba yarışı seven kullanıcıların yüzünü güldürecek bu habere göre, çok yakında ”Asphalt Xtreme” kullanıcı deneyimine sunulacak. Tanıtım videosu yayınlanan Asphalt Xtreme ile kum tepeleri arasında yarışacak, çamurda drift yapmanın keyfine varacak ve rakiplerinizi inanılmaz bir şekilde, uçarak geçecek ve şampiyon olmanın tadını çıkaracaksınız. Asphalt adlı araba yarışı oyununun yeni versiyonu Asphalt Xtreme ile rally arabaları, gösterişli kamyonlar ve daha birçok araç ile tanışma şansını yakalayacaksınız. Ayrıca Phuket ormanlarında gizem dolu yollardan geçerken, Gobi Çölü’nde ise ıssızlığın arasından bitiş çizgisine ulaşmaya çalışacaksınız.

Yeni oyunun güzel yanlarından biri ise, her aracın kendi stratejisine yönelik bir oynanış stiliyle donatılmış olması. Böylelikle hem daha fazla eğlenecek, hem de araç modelinize göre farklı stratejiler uygulaya bileceksiniz. Asphalt Xtreme’de topluluk sayacının yükselişe geçmesi, alınacak yeni ödüllerin de kilidinin açılması anlamına geliyor. Bu yüzden ön kayıt yaptırmak için, acele etmekte fayda var! Oyunun son ödülü olacak olan Predator X18 Intimidator, yapılan kayıtların yoğunluğuna göre oyuncuların kullanımına açılacak. Android, İOS ve Windows’ta kategorisindeki en kaliteli yarış deneyimini sunacak olan Asphalt Xtreme, yarış meraklısı kullanıcılar için beklediklerinden fazlasını vermeye hazırlanıyor. Serinin son oyunu hakkında henüz net bir yayın tarihi verilmese de, ön kayıtlar ve tanıtım videoları göz önünde bulundurulduğunda, kısa sürede Asphalt Xtreme’in takipçileri ile buluşması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons