Bir Efsanemi Doğuyor Yoksa Hayalmi Görüyorum | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Bir Efsanemi Doğuyor Yoksa Hayalmi Görüyorum

Ufuk Atılgan
tarafından 8 Ocak 2014 Çarşamba
Bu yazımızda online oyunlar arasında yükselen yıldız Blade 9 Online'ı konuk ediyoruz. Blade 9 Online ile ilgili görüşlerimiz için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.
 

Efsanevi bir oyun daha! Efsaneler hep vardır ama bu sefer tam içinde kendinizi bulucak ve başından kalkamayacağınız bir oyundan bahsedeceğim size.

Oyunumuzun ismi Blade 9. İsminden de anlaşılıcağı üzere oyun içerisinde 9 efsanevi silah mevcut ve bu 9 efsanevi silaha sahip olanlar yıkıcı bir güce de sahip olabiliyorlar. Tabi bu efsanevi silahlar kalıcı değil böylelikle her kullanıcı bunun tadına varabilicek durumda eğer efsanevi silaha sahip olan bir kullanıcıyı gördüğünüzde onunla pk yaparak onu yatırabilirseniz o silah sizin olabiliyor. Böylelikle tüm kullanıcılar bu hazzın ve tadın zevkine varabiliyor.

Oyunumuzda Efendi ve Çırak özelliği mevcut bunu anlatmayacağım bunu girip görmenizi özellikle tavsiye ediyorum.
Oyun içerisinde ki görev akışları ve oyuna konsantre olabiliceğiniz üzere zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Siz bilgisayar başında olmasanız bile oto bot sistemi ile oyununuz karakterinizi gece boyunca sabah a kadar yada gündüz boyunca siz olmadığınız süre içerisinde kendini geliştirmeye devam edecektir. Oyun içerisinde kendinize edindiğiniz ve geliştirdiğiniz silahların en önemli özellikleri diğer kullanıcılara göre eşsiz olması herkez kendine özel veya kendi yapımı bir silaha sahip olabiliyor. Bu da kullanıcıların hırsını ikiye katlamaya yetebiliyor.

Haritalar daki detaylar da dikkatimi çekmedi değil. Bilgisayarınızın performansına göre akış ta değişebiliyor yani bir haritadan bir haritaya geçerken abartı bir loading ekranıyla karşılaşmıyoruz ve hemen diğer haritaya geçiyoruz. Bir yerden bir yere geçmek istediğimiz zaman haritada bir noktaya tıklıyoruz ve karakterimiz kendi imkanlarıyla o haritaya hareket ediyor. Zaten en önemli gördüğüm noktada bu diyebiliriz. Mesela bir level görevi yapıyorsunuz ve sizden bir yere gitmeniz isteniyor. Siz o görevin bulunduğu haritaya gitmek için istenilen yere tıklanığınızda karakteriniz oraya gittiğinde hemen oto bot u devreye sokuyorsunuz böylece herşeyi sistem yapmış oluyor size de karşısına geçip bazı şeyleri nasıl başardığınızı görmek kalıyor.

Oyun çok abartı veya çok berbat bir bilgisayar özelliği istemiyor. Neticede herkesin girip güzel zaman geçirebiliceği bir ortamdan oluşturmuş durumda ve herkez birbirine yardım etmeye meyillenmiş durumda.

İşte karşınızda oyunun sistem gereksinimleri;

Sistem : XP, Vista, Windows 7
CPU : İntel Celeron 1Ghz
Ram : 2 GB
Hard Disk alanı : 8 GB
Ekran Kartı : NVidia Geforce 6200
ATI Radeon 9550 128MB
Ses : Windows

Blade 9 Online’ı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. İyi Oyunlar diler bir başka yazımda görüşmek üzere hoşçakalın.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons