Call OF Duty | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Call OF Duty

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

Call OF Duty

 

call-of-duty

İnfinite Warfare çıkıyor Oyun geliştiricisi İnfinity Ward ve yayıncı Activision, Call Of Duty serisinin beklenen oyunu Call of Duty: İnfinite Warfare çıkıyor ilanını resmi olarak yayınlamıştı. Ancak resmi açıklama da oyun ile ilgili merak edilenler paylaşılmamıştı. Fakat resmi duyurunun ardından paylaşılan videoda oyun bilinmeyenleri ve çıkış tarihi hakkında bilgilere yer verildi. Bunun yansıra oyun severleri büyük bir sürprizle de karşılayan oyunun çıkışı merakla beklenmektedir.

Call of Duty: İnfinite Warfare uzayda geçen savaşlara yer vereceğini duyurdu. Söylentilerinin ışığında dedikodular doğru çıkmıştır. Çünkü videoda geçen görüntüler uzayda geçen savaş sahneleri önemli bir yer teşkil etmektedir. Serinin yeni oyunun yer çekimi gibi fizik kurallarına aykırı uzayda düşmanlarla savaşacaklar. Merakla Beklenen Oyun Kasım 2016 piyasaya sürülecektir. Bu duyurunun hemen arkasında çıkan yenilenmiş versiyonu ile karşımıza çıkması beklenen oyun en çok Videonun sonlarına doğru Call of Duty: İnfinite Warfere’nin resmi çıkış tarihi hakkından da bilgi paylaşılıyor. Yapılan duyuruya göre oyun 4 merak edilen serilerden birisidir.

Videoda Legacy Edition adlı ön sipariş paketini satın alan sevenlere oyunun yenilenmiş versiyonunun hediye edileceği bilgisi verilmektedir. Ayrıca yenilenmiş versiyonunda unutulmaz kahraman Captain Price görüntüleri yeni versiyon üzerinden paylaşılıyor. Serinin en sevilen oyunu geri dönüyor olması gerçekten meraklılarının beklediği cinsten bir haber olma niteliği taşıyor. Anlaşılan o ki başarısız oyunları kapatmayı amaçlayan bir seri heyecanla bekleniyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons