Diablo 3'te Büyük Ban Dalgası | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Diablo 3’te Büyük Ban Dalgası

Arman Emyan
tarafından 12 Şubat 2015 Perşembe
Diablo 3'ün Leaderboard'unda bazı kişilerin hile yaptığı ortaya çıkınca karakterleri silindi. Büyük ban dalgası hakkında detaylar haberimizde.
 

Konu hile olduğu zaman ağır cezalar uygulayabilen Blizzard, dün hile kullanan oyuncuları cezalandırarak 1. sezona ait sıralama listelerini değiştirdi. Diablo’nun resmi forumlarında açıklama yapan Blizzard yetkilileri, bu tarz banlanma dalgalarının devam edeceğini ve Leaderboard’un değişeceğini, ancak bunun duyurularını her zaman yapamayacaklarını söyledi.

Diablo 3’ü profesyonel şekilde oynuyorsanız ve sıralamada bulunduğunuz yerden memnun değilseniz Çarşamba günü gelecek olan bakım çalışmasından sonra sıralamada bulunduğunuz konumu tekrar kontrol edin.

Diablo 3 oyununda TurboHUD gibi yalnızca oyun arayüzünü değiştiren 3. parti program kullananlara ne gibi yaptırımlar uygulanacağı henüz belli değil. Bu tür programlar hileye girmediği için şimdilik Blizzard tarafından gelen resmi bir açıklama yer almıyor.

Yine de bir süre boyunca işinizi sağlama alarak 3. parti programlardan uzak durmanızda yarar var gibi gözüküyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons