Heroes of The Storm Beta Kayıtları Açılıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Heroes of The Storm Beta Kayıtları Açılıyor

Ufuk Atılgan
tarafından 25 Nisan 2015 Cumartesi
Blizzard'ın yeni MOBA oyunu Heroes of The Storm'un açık beta testi kayıtları 20 Mayıs tarihinde açılıyor.
 

Blizzard firmasının yeni MOBA oyunu olan Heroes of The Storm’un kapalı beta testleri bir süredir devam ediyordu. Firmanın yaptığı açıklama ile birlikte açık beta kayıtlarının 20 Mayıs tarihinde açılacağı ve hemen ardından 2 Haziran tarihinde oyunun resmi olarak çıkacağı resmiyet kazandı.

Ücretsiz oynayabileceğiniz yeni Blizzard oyunu Warcraft, Starcraft ve Diablo gibi bilimkurgu ve fantezi evrenindeki karakterleri bir araya getiriyor. Blizzard’ın efsanevi yapımlarındaki kahramanları oyun içerisinde yönetebiliyorsunuz.

Heroes of The Storm takım ruhunu en iyi hissedebileceğiniz oyun olduğu için ise uzun bir süredir kapalı beta testinde kullanıcılardan büyük bir ilgi görüyor.

Oyun içerisinde Co-Op mod ile bilgisayarın kontrolündeki rakipleriniz ile savaşarak kendinizi oyuna hazırlayabilir, Quick Match modunda hızlı bir şekilde diğer oyuncuların takımlarına katılabilir ya da tecrübeli bir oyuncuysanız rekabet modunda kozlarınızı diğer takımlar ile paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons