HOOP , ORADAYIM LEAUGE OF LEGENDS | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HOOP , ORADAYIM LEAUGE OF LEGENDS

tarafından 31 Ağustos 2016 Çarşamba

 

HOOP , ORADAYIM LEAUGE OF LEGENDS

 

League-Of-Legends-Hop-Ordayım-Işınlan

Işınlanma modasıya birlikte harita içerisinde global ultileri olan şampiyonlar da daha değerli hale geliyor.Işınlanma büyüsünün rakip oyunculara getirdiği baskı zaman geri de tepebilir.Arkadaşını kurtarmak için rakiplerin içerisine ışınlanan bir sihirdar kendini çok zor bir durumda bulabilir ya da takım arkdaşının sihirdar büyüsü henüz bekleme süresinden çıkmamış olabilir.Bu durumlar büyünün bekleme süresini çok değerli hale getirdiği gibi buna bir alternatif de düşünülmesine sebep oluyor.

İşte tam bu noktada haritanın herhangi bir yerine etki edebilen global ultiler devreye giriyor. Tahm Ketch,Rek’Sai gibi şampiyonların da oyuna girmesiyle birlikte popülerliği artan global ultiler,tıpkı ışınlan büyüsünün yaptığı gibi takım arkadaşlarınızın yardımına hızlıca koşmanızı ve ya rakibi beklenmedik şekilde kıstırmanızı sağlayan çok yararlı araçlar haline geldi.Bu sayede rakibin üzerinde ışınlan büyüsü ile kurulan global baskı bir üst boyuta çıkıyor.Shen’in yeniden popüler olmaya başlaması datam olarak bu sebepten.Hem sihirdar büyülerini koruyup,hem ışınlanma yeteneğine sahip olmayı kim istemez ki?

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons