İos İşletim Sistemi İçin En Gözde Oyunlar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İos İşletim Sistemi İçin En Gözde Oyunlar

tarafından 31 Ağustos 2016 Çarşamba

 

İos İşletim Sistemi İçin En Gözde Oyunlar

 

İos-İşletim-Sistemi-İçin-En-İyi-Oyunlar

İos işletim sisteminin sahip olduğu telefonlar, günümüzde çoğu kişinin elinde. İos da tıpkı Android gibi bir işletim sistemi ve sadece İphone serisinde bulunmakta. Apple, yani İphone üreticisi firma, çıkardığı tüm telefonlarda ios işletim sistemini kullanıyor. İos işletim sisteminin de kendine özel marketi ve uygulamaları var. Özellikle telefonlarında oyun oynamak isteyen insanlar için, ios işletim sistemine uygun güzel oyunlar bulunuyor. Peki ios’da oynanabilecek en güzel oyunlar hangileridir? Buna açıklık getireceğiz. Leo’s Fortune oyunumuz ile oyunlarımızı tanıtmaya başlayabiliriz. Leo’s Fortune oyunumuzda, şirin bir karakteri yönlendireceğiz. Tıpkı eski telefonlarımızda gece gündüz oynadığımız ‘’Bounce’’ adlı oyun gibi, karşımıza birçok engeller çıkacak. Oyun içerisinde altınlarımızı çalan hırsızları bulmak üzere yola çıkacağız ve, birçok engele karşı mücadele vererek ilerleyeceğiz.

Leo’s Fortune oyunu 2014 yılının da en iyi oyunu seçilmiş. Bağımlılık yapan ve en iyi vakit geçirmeye yarayan oyunlardan bir tanesi de World of Tanks Blitz oyunudur. İsminden de belli olduğu gibi, tank savaşlarına katılıyoruz. Oyun içerisinde oldukça güçlü tanklara ve göz alıcı bir grafiğe sahip olan World of Tanks Blitz, her oynayışınızda nefesinizi kesecek. Güçlü bir tank satın alarak ve tankınızı kontrol ederek bu sürükleyici savaşlara katılabileceksiniz. Trials Frontier adlı oyunumuz da basit ama bir o kadar etkileyici motorsiklet yarışından ibaret. Altımızdaki motorsiklet ile hem dünyadaki haritalarda yarışlar yapacak, hem de en iyi şekilde vakit geçireceksiniz. Yaptığınız yarışmalar sadece rakiplerinize karşı düz yolda olmayacak ve zaman zaman süreye karşı parkur yarışmalarında da yer alacaksınız. Bu harika grafiklere sahip oyun da, diğer oyunlar gibi ücretsizdir. Sıkıldığınız ve bunaldığınız zaman bu üç oyun önerimize mutlaka kulak vermelisiniz ve denemelisiniz. Ücretsiz şekilde süper vakit geçireceğinizden eminiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons