Metin 2 Etp İle Para Kasma | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Metin 2 Etp İle Para Kasma

tarafından 4 Eylül 2016 Pazar

 

Metin 2 Etp İle Para Kasma

 

metin2-etp-ile-para-kasma

30 ve 40 level arası Metin2 karakteriyle kolay bir para kazanma yöntemi, ETP (Ejderha Taşı Parçası) ile yang kasma yönteminden bahsedeceğiz. Bu yolla kısa zamanda çok para kazanabiliriz. Kazancınız sadece yang olarak kalmaz; Yangınızın Metin2 alışveriş sitelerinde de birçok alıcısı bulunduğunu unutmayın. Dilerseniz kendinize harçlık yapabileceğiniz bu yöntemden bahsedelim. Öncelikle 30 level olmanız lazım. Simyacıya giderek bir gün süreli görevi alıyorsunuz. Daha fazla ve hızlı ETP düşmesiniz istiyorsanız, Nesne Markette satılan ve ucuz olan 15 günlük hırsızın eldiveni alıp kullanmak işinize yarayacaktır.

Bilmeniz gereken bir şey var. ETP’ ler 10’ a ulaşınca Draconis taşına dönüşmektedir. Bu istemediğimiz bir durumdur. Bundan kurtulmak amacıyla kasıldığımız yerde düşük levelli yanglarımızı bulundurun ve ETP’ leri ona aktarın. ETP’ ler o karakterde Draconis’ e dönüşmez. ETP’ lerin 24 saat süreli olduğunu bilmenizde fayda var. Süresi dolmadan elden çıkartmalısınız. Bu yolla günde en az 20 m civarı para toplamanız mümkündür. Bunu devamlı hale getirirseniz, daha fazla kazanırsınız. Sipariş de verenler olur, dilerseniz onlardan sipariş te alabilirsiniz. Her zaman bilinmesi gereken bu işlerde sabır ve azimli olunması gerektiğidir. Yapacağınız şeye iyi karar vermeli ve bunda sebat etmelisiniz. Bunun haricinde kazanmak mümkün değildir. Gelecek yazılarımızda daha farklı yöntemlerle karşınızda olacağınız. Sayfamıza üye olmayı ve yorum bırakmayı unutmayınız. Bizi takip ederseniz çok kazançlı olacaksınız.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons