Metin 2 Pvp Oyunlarında Para Kazanma | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Metin 2 Pvp Oyunlarında Para Kazanma

tarafından 2 Eylül 2016 Cuma

 

Metin 2 Pvp Oyunlarında  Para Kazanma

 

metin-2-pvp-oyunu-para-kazanma

Metin2 çıktığından beri gerek emek gerekse PVP olsun bir hayli değişik serverler oluştu. Her biri diğerinden daha renkli, değişik ve kolaylıklar içerek PVP oyunları çok tutuluyor. Bu oyunlarda para kasarak harçlık yapmak mümkün. Oyunların item ve yang, altın külçesi, sutaşı gibi birçok alıcısı bulunan para kazanma ortamları mevcut hatta hesap alım satımı bile bulunmakta PVP oyunlarında gerçek para kazanma, satılacak yahut alınacak itemlerin ticareti, alış veriş sitesi aracılığıyla yahut karşılıklı güven çerçevesinde diğer oyuncuyla iletişime geçerek mümkündür. Paranın döndüğü bu ortamda hırsızlık, dolandırıcılık ve hile de elbette yaygın. Dikkatli ve işini sağlama alan kullanıcılar pek yanılmıyor. Metin2 PVP oyunlarını oynayanlar daha çok küçük yaştaki kullanıcılar olduğundan fırsatçılar tarafından kandırılmaları kolay oluyor.

Hesap ve item hırsızlığı gibi bir çok hususta ticket dediğimiz destek sistemine mesaj atıp yardım talep edenlerin sayısı hayli fazla. Bu konuda çok dikkatli olmak gerektiğini söyleyerek gerçek para kasma yöntemimize değinelim. Özellikle oyuncu leveline bağlı olarak PVP oyunlarında kesilen metinlerden inci, ayışığı sandığı ve yang-bar gibi bir çok item düşmekte. Devamlı metin keserek bu itemleri pazarda satmak mümkün. Bunları örneğin Saltanat Metin2 PVP için söyleyecek olursak; su taşı yahut altın bar karşılığı satılabilir. Elde edilen su taşlarının özellikle çok alıcısı var. Örneğin itemci.com adresi ve birçok adres üzerinden 1000 su taşını 1 TL fiyatla kolayca ve güvenle satmak mümkün. Anlattığımız bu yöntemle kazanç sağlayanlar bu hususta bir nevi profesyonelleşmiş oluyorlar. Bu yolla para kazanmak oyunun eğlencesinin yanında ticareti bir hayli zevkli bir husus. Özellikle sabır çaba ve emekle iyi paralar kazanmak mümkün. Hele ki alıcısının fazla olduğunu düşünürsek kendinize devamlı müşteriler bulabilirsiniz. Hatta sipariş bile alabilirsiniz. Bu platformlarda dolandırıcıların hayli fazla olduğundan çok dikkatli olmamız gerektiğini tekrar vurgulamakta fayda var. Ticaret yaparken SS yani video almanızı size şiddetle tavsiye ederiz ki kendinizi sağlama almış olursunuz.


Toplam 1 Yorum Var

  1. Deniz Eren dedi ki:

    Çok teşekkürler.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons