Metin2 Yang Ticaretinde Banlanmamak İçin | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Metin2 Yang Ticaretinde Banlanmamak İçin

tarafından 4 Eylül 2016 Pazar

 

Metin2 Yang Ticaretinde Banlanmamak İçin

 

metin2-yang-oyununda-banlanmamak-icin

Metin2 oyunu için bilindiği gibi yang alıp satımı yapan birçok site vardır. Bazen kendileri de bu konuda mağdur olmaktadırlar. Bizim tavsiyemiz hem satıcı hem de alıcılar için olacak. Site de belirtilen transfer konumu kesinlikle kullanılmamalı ve canlı yardımda her defasında oyuncu farklı yerlere yönlendirilmelidir. Şikayet lerin ve mağduriyetin önüne geçmek adına ekran görüntüsü alınması hususunda oyuncu bilgilendirilmeli. Transfer yapılırken kullanılacak itemler konusunda uyarılmalıdır. Yang alış verişi yoluyla kendine para yapanların sayısı hayli arttığından bu konuda mağduriyet yaşayacak kullanıcı başka sitelere yönelmesi kaçınılmazdır. Çoğu oyuncu, bu konuda profesyonel çalışmayan siteler yüzünden mağdur olabiliyorlar. Bunun önüne geçmek kendi elimizdedir. Özelikle güven veren sitelerle ticaret yapılmalı.

Ticaret konusunda bayrak hadi neyse yapılacağı yeri bezen biz seçmeliyiz. Her ne olursa olsun zor duruma düşüp düşmemek kendi elimizdedir. Yanglarımızı satacağımız siteleri iyi araştırmalı en iyi fiyatı veren siteyle anlaşılmalıdır. Her şey kontrolümüz altında olursa kolay kolay bir sıkıntı yaşamayız Alışılageldik noktalar fişlenmiştir ve buralarda yapılan ticaretlerde yüksek miktarda yang transferi ban nedeni olmaktadır. Ticaret esnasında oyun içinde diyalog kurulmamalıdır. Site üzerinde destek sisteminden haberleşilmelidir. Transferde ezik itemler kullanılmalı ve kesinlikle pot kullanılmamalıdır. Bu husus özellikle çok önemlidir. Bazen 1T yangı iki parça halinde çekmek daha iyidir. Dükkan ismine dikkat edilmeli yang ticaretinin yapıldığının anlaşılmasına sebebiyet verecek isimler kullanılmamalıdır.


Toplam 1 Yorum Var

  1. Deniz Eren dedi ki:

    Güzel tespitiniz için teşekkürler. Çok faydalı bilgilendirme olmuş

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons