Mortal Kombat X için Yeni Bir Karakter Daha Duyuruldu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Mortal Kombat X için Yeni Bir Karakter Daha Duyuruldu

Arman Emyan
tarafından 1 Şubat 2015 Pazar
Uzun süredir çıkışı beklenen ünlü dövüş oyunları serisinden Mortal Kombat'ın X oyunu için yeni bir karakter tanıtımı daha yapıldı.
 

Netherrealm Studios tarafından geliştirilmesi sürdürülen ve Warner Bros Games’in dağıtıcılığını üstleneceği yeni oyun Mortal Kombat X için yeni bir karakter tanıtımı daha yapıldı. Geçtiğimiz günlerde oyunun yapımcısı Ed Boon, Twitter hesabı üzerinden yeni iletiler girerek bu hafta iki yeni karakterin tanıtılacağını duyurmuştu.

Atılan tweet’in ardından geçtiğimiz günlerde iki karakterden birinin Reptile olduğunu öğrendikten sonra bugün yeni bir karakter daha açıklandı. Yayınlanan görüntülerde yeni karakterlerden diğerinin Ermac olduğu belli oldu.

Üç farklı oyun stili ile oyundaki yerini alacak olan Ermac, Master of Souls, Mystic ve Spectral tarzlarında karşımızda olacak. Aynı zamanda karakterin tanıtımında oyun içi yeni bir özelliğin de geleceği duyuruldu.

Fatality, babality ve animality gibi uzun yıllardır alışkın olduğumuz özelliklerin bir benzeri olacağı söylenen yenilik hakkında daha fazla bilgi verilmedi.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons