Mortal Kombat X iOS için Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Mortal Kombat X iOS için Yayınlandı

Arman Emyan
tarafından 9 Nisan 2015 Perşembe
Warner Bros. tarafından geliştirilen ünlü oyun serisi Mortal Kombat'ın yeni oyunu PC platformundan önce iOS platformu için yayınlandı.
 

NetherRealm Studios tarafından yeni nesil konsollar ve PC platformu için geliştirilen ünlü serinin 10. oyunu Mortal Kombat X, geçtiğimiz günlerde mobil platform kullanıcılarına da oyunun sürümünü çıkartacağını müjdeleyerek gündeme gelmişti.

iOS ve Android platformları için Warnes Bros. tarafından geliştirilecek olan Mortal Kombat X bugün sürpriz bir şekilde kullanıcılara sunuldu. 14 Nisan’da konsol ve PC sürümleri ile aynı anda yayınlanması beklenen Mortal Kombat X’in mobil sürümü, artık App Store’da yerini almış durumda.

iPhone ve iPad kullanıcılarının ücretsiz olarak indirerek oynayabileceği Mortal Kombat X, basit kontrolleri ve AAA kalitesindeki grafikleri ile kullanıcılar tarafından büyük bir beğeni topladı.

Oyunun içindeki kart sistemi ile de farklı eşyalar elde edebiliyorsunuz. Böylelikle kartlarınızı güçlendirerek rakiplerinize karşı daha güçlü bir hale gelebiliyorsunuz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons