Online Oyun Sektörü | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Online Oyun Sektörü

tarafından 1 Eylül 2016 Perşembe

 

Online Oyun Sektörü

 

online-oyun-sektoru

Bu yazımızda bahis ve kumar harici sektörlere değinmek istedik. İster eğlence, ister para kazanma yahut hesap ve item alışverişi olsun kapsamlı bir alan online oyun sektörü. Gittikçe gelişen ve büyüyen bu sektör, artık oynayana da oyunu oynatana da gelir kapısı haline geldi. Öyle ki oyuncular hesap alış verişi item alışverişi hususunda forumlarda toplanmaktalar. Hatta bununla ilgili web sayfaları, bloglar hayli fazlalaştı. Yoğunluk ve kalite arasında enteresan bir dengesizlik var. Özellikle online oyun kategorilerinde para kazanmayı ön planda tutanların sayısı gittikçe artıyor. Geçim şartları gerçekten hayatımızda internet kullanıcılarının birçoğunu bu platforma toplamış bulunmakta. Bu durumu yadırgamıyoruz elbette, bizim aradığımız, oyuncusuyla alışverişiyle ciddiyeti ve güvenilirliğiyle vazgeçilmez ve kaliteli sayfalar. Her kapıyı çalabiliriz ama her kapıdan içeri girmeyiz. Hep bizi kendisine meftun edecek sürükleyecek platformlarda kalırız.

Genelde değindiğimiz sektöründe para kazanma adına online oyunların hatırı sayılır bir yeri vardır. Gerçekten geldiğimiz noktada geçimini bu yolla sağlayan insanlar var desek yalan olmaz. Geçenlerde yeğenim, Metin2 diye bir oyun oynadığını ve kendine harçlık yaptığını söyledi. Biraz araştırınca Clash of Clans ve yüzlerce PVP oyunlarında da kazanç kapılarının olduğunu gördüm. Karakter, item, oyun parası ve hesap alıp satılan platformların olduğu ve hayli büyüdüğünü biliyoruz. Her yönüyle kazandıran, eğlendiren ve eğiten boyutuyla internet hayatımızın vazgeçilmezi olmuş durumda. Çoğu kullanıcı eğlenceyle kazancı harmanlamış bir şekilde online platformlarda boy gösteriyorlar. Online oyun sektöründe iyi noktada olmak tek kelimeyle iyi bir işe sahip olmak gibi. Evet şirketin var ve oyun oynattırıp para kazanıyorsun. Bundan daha güzel bir şey var mı? Yahut oyun oynayarak hem eğleniyor hem de para kazanıyorsunuz fena mı !

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons