Oyunlar Daha Ucuza Nasıl Alınır | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Oyunlar Daha Ucuza Nasıl Alınır

tarafından 30 Temmuz 2016 Cumartesi

 

Oyunları Daha Ucuza Satın Almak 

Oyunları satın alırken gördüğümüz yüksek fiyatlar bizi hep onları almaktan biraz uzağa itiyor.Bunun asıl sebebinde oyunların fiyatlarının taban alındığı para birimlerinin bizimkine göre çok yüksek olması.Peki biz bu oyunları daha ucuza nerelerden bulabiliriz ? Bugün size bunu açıklayacağız ki azda olsa daha ucuza alma şansını elde edin.

Steam Kullanın

Steam bizim ülkemizide düşündüğü için oyunların fiyatlarını dolar veya euro’dan direk olarak çevirmek yerine TL ye göre bir değer biçiyor.Örnek vermemiz gerekirse normalde 45 TL ye gelen bir oyunun değeri Steam’in bu uygulaması sayesinde 30 TL’den satılıyor.Steam kullanarak kar etmeniz mümkün.Ayrıca Steamde CS GO veya Dota’da oynuyorsanız kullanmadığınız oyun eşyalarını satarak staem cüzdanınıza ekleyebilirsiniz buda oyunu alırken size biraz daha az para ödemenizi sağlayacaktır.

WebSitelerini Kullanın

Steamden daha da ucuzu var mı ? Evet var G2A gibi web sitelerini kullanarak kendinize oyunu diğer kişilerden satın alabilirsiniz.Bu sitelerdeki fiyatlarda genel olarak oyunun fiyatlarından daha da aşağıda olacaktır.Ayrıca bu tür websitelerinde indirim kuponları kullanarak (3 indirim kuponları her yerde bulunabiliyor bir google araması ile ) alacağınız oyunu biraz daha ucuza getirmenizde mümkün.

Araldan Uzak Durun

Bu konuda yapabileceğiniz en mantıklı seçim Araldan uzak durmak olmalı.Türkiye’de tek olmalarını kullanarak oyun satın almak isteyenleri adeta sömürüyor durumdalar.Buraya verdiğiniz paranın P si oyuna değilde Aral’a gidiyor ne yazık ki Aral kullanacağınıza web sitelerinden fazladan bir oyun daha bile alabilirsiniz.

İndirimlere Dikkat Edin

Oyunlara gelen indirimlere dikkat etmenizde gerek.Bazen Steamde indirim olmasa bile web siteleri belli oyunlar için indirim yapabilirler.Bu oyunları o tür zamanlarda alırsanız çok büyük kar edebilirsiniz.Bazen Websitelerinden 50 Liralık oyunu 10 liraya alma şansınız bile olabiliyor.yeterki araştırın ve takip edin yada web sitelerine kayıt olarak onların size mesaj göndermesini sağlayın.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons