PlayStation 4 Güncelleme İçeriği Belli Oldu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

PlayStation 4 Güncelleme İçeriği Belli Oldu

Arman Emyan
tarafından 8 Mart 2015 Pazar
PlayStation 4'e yakında çıkacak olan güncellemenin içeriği belirlendi. 2.50 sürümü ile PlayStation 4'ün kazanacağı yeni özellikler haberimizde.
 

Sony’nin popüler yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4 için yayınlayacağı güncelleme ile konsolun geleceğini garanti altına alması bekleniyor.

Heyecanla beklenen PlayStation 4 güncellemesinin içeriği bugün belli oldu. Beta aşamasında olan 2.50 sürümü kullanılırken görüntülendi. Güncelleme ile PlayStation 4 uzun süredir beklenen Suspend/Resume özelliğine kavuşacak.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar PlayStation 4 cihazlarını dinleme moduna alarak daha sonrasında oyunlarına kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Diğer yenilik ise Trophy üzerinde olacak. %0 olan Trophy’leri yeni güncelleme ile kullanıcılar artık silebilecekler. Aynı zamanda çözemediğiniz bir Trophy olduğu zaman internet üzerinde arama yaparak o Trophy’i nasıl elde edebileceğinizin yollarını öğrenebileceksiniz.

SharePlay özelliği sayesinde de 60 FPS hızına erişilebilecek. Beta olan güncellemenin kısa bir süre içinde yayınlanması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons