PlayStation 4 Yeni Güncellemesi Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

PlayStation 4 Yeni Güncellemesi Geliyor

Ufuk Atılgan
tarafından 18 Mart 2015 Çarşamba
PlayStation 4 oyun konsoluna yakın bir tarihte gelecek olan 2.50 Yukimura güncellemesi hakkında detaylar açıklandı. PS4 sahiplerini sevindirecek özellikler haberimizde yer alıyor.
 

Oyun severlerin konsollarını açma-kapama tuşuna dokunmaları ile oyunlarını dondurarak yeniden başlatmasına imkan sağlayacak olan Suspend & Resume özelliği 2.50 Yukimura güncellemesi ile PS4 kullanıcılarına sunulacak.

Güncellemenin diğer öne çıkan özellikleri arasında, Remote ve Share Play üzerinde 60 FPS aktarım ve geliştirilmiş kupa entegrasyonu yer alıyor. Aynı zamanda yeni güncelleme ile birlikte Facebook arkadaş bulma özellikleri ile birlikte direkt olarak Dailymotion üzerinden video paylaşma özelliği de ekleniyor.

Yukimura, Facebook’ta yer alan arkadaşlarınızı doğrudan PS4 arkadaş listenize eklemenizi de sağlayacak. Böylelikle arkadaşlarınıza daha kolay bir şekilde ulaşarak onlarla eğlenceli oyunlar oynayabileceksiniz.

Sistem ayarlarında da değişiklik yapacak olan Yukimura, renk, metin okuma, büyük metinler ve daha kalın yazı karakterleri ile birlikte yüksek kontrastlı arayüz seçeneklerini de kullanıcılara sunacak.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons