Pokemon Go Yeni Eklenecek Özellikler | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Pokemon Go Yeni Eklenecek Özellikler

tarafından 6 Eylül 2016 Salı

 

Pokemon Go Yeni Eklenecek Özellikler

 

pokemon go

Oyun severlere müjde! Şu sıralar en trend oyun olan Pokemon Go için Niantic, yeni hazırlıklar peşinde. Bir sonraki güncelleme ile birlikte oyuna yeni özellikler eklenecek. Bir süre sonra devreye girecek yeni özelliklerden sonra, Pokemon Go oyununu artık seyahat-hareket halindeyken oynayamayacaksınız. 50km ve üzeri hızda iseniz uygulama bunu algılayıp Pokemon’ların görünmesini engelleyecek.

Henüz çok yeni olan bu oyun, ilk başta sunucu sorunları yaşamıştı. Ancak güncel haliyle bu sorun yaşanmıyor. Özellikler yeni güncellemeler ile sürekli değiştiriliyor. Açıkçası daha pek çok yeniliğe de ihtiyaç var. Diğer Pokemon oyunlarından farklı olarak Pokemon Go’da eğitimler, takımınıza ait salonlarda karşılaşmalar ile yapılıyor. Bu eğitimler altı Pokemon’luk bir takımla değil tek bir Pokemon ile yapılıyor. Niantic’in yeni güncelleme ile sunacağı güzel bir özellik de bu konuyla alakalı. Pokemon Go’da eğitimler artık rakip salon karşılaşmaları ile aynı miktarda Pokemon ile yapılabilecek. Sürekli aynı Pokemon ile karşılaşma ve bunların ödül vermemesi, oyuncular için sıkıntıydı. Bu sorun da çok yakında aşılacak gibi duruyor. 20. Seviyeden sonra level atlamak artık zor olmayacak. Aynı türden birkaç Pokemon yakalayana da ödül verilecek. Devreye sokulan üç adımlı takip özelliği sunucuların zorlanmasıyla birlikte devreden çıkarılmıştı.

Bir Pokemon’a ne kadar yakın durduğunuzu gösteriyordu. Yeni güncellemeyle bu soruna da çare bulunacak. Takas özelliği ise Pokemon Go oyuncularının çok istediği bir imkan olmasına rağmen henüz bu konuda bir çalışma yok. Beta testi aşamalarından geçse de bu özelliğin henüz nasıl çalışacağı hakkında Niantic bir bilgi veremiyor. Şu anki Pokemon Go sürümünde oyuncular yalnızca rakip salonlarla savaşabiliyor. Çok yakında PVP ile oyuncular birbirlerine karşı da mücadele verebilecek.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons