Razer Yeni Ürünleri ile Karşımızda | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Razer Yeni Ürünleri ile Karşımızda

Ufuk Atılgan
tarafından 6 Eylül 2015 Pazar
Profesyonel oyuncu ekipmanları konusunda başarılı işlere imza atan Razer'ın IFA 2015 etkinliğinde yeni ürünleri ortaya çıktı.
 

Bu yıl Berlin’de düzenlenen IFA 2015 etkinliğinde oyuncu aksesuarları üretmekte olan Razer firması da yer aldı. Yılın başlarında Chroma serisi Mouse, klavye, kulaklık ve Mouse pad ürünleri ile karşımıza çıkan Razer, renk değiştirebilen ürünlerine yeni modeller ekliyor.

Oyunculara hitap eden Razer Mamba Chroma, Tartarus Chroma, Diamondback ve mekanik klavye Blackwidow Chroma modelleri profesyonel ve amatör tüm oyuncuları heyecanlandırabilecek özelliklere sahip.

Ülkemizdeki League of Legends takımlarının bazılarına da sponsorluk yaparak destek veren Razer’ın yeni ürünleri programlanabilir ekstra macro tuşları ve kişiselleştirilebilir renk değiştirme özellikleri ile yakın bir zaman içerisinde karşımıza çıkacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons