SNK Klasiği Mobil Platforma Taşındı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

SNK Klasiği Mobil Platforma Taşındı

Arman Emyan
tarafından 22 Şubat 2015 Pazar
SNK'nın 1999 yapımı efsane dövüş oyunu Garou: Mark of the Wolves, iOS ve Android platformları için hazır hale getirildi.
 

Atari salonları ile tanıştığımız eski neslin efsanelerinin mobil platformlar için yeniden tasarlanması devam ediyor. Mobil cihazların yaygınlaşması ile birlikte Metal Slug, The King of Fighters ve daha pek çok efsanevi yapımı mobil platformlarda görür hale geldik.

SNK Playmore, şimdi ise geçmiş dönemlere başarıları ile imzasını atan Garou: Mark of the Wolves oyununu iOS ve Android platformları için optimize ederek getiriyor.

1999 yılında ilk önce Neo Geo için çıkış yapan Garou: Mark of the Wolves, oynanış tarzı, oyun mekanikleri ve fizikleri ile The King of Fighters’a olan benzerliği ile dikkat çekiyordu. Oyun neredeyse farklı karakterler ile oynanan The King of Fighters oyunu gibiydi.

SNK Playmore sevilen oyununu Neo Geo’nun 25. yılı şerefine dokunmatik ekranlar için tekrardan optimize ederek iOS ve Android platformuna taşıyor. Oyun iOS ve Android platformları için 8.49 TL fiyat etiketiyle ile mağazada yerini alıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons