Steam Controller Hazırlıkları Tamamlanıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Steam Controller Hazırlıkları Tamamlanıyor

Arman Emyan
tarafından 15 Ocak 2015 Perşembe
Oyuncuların yakından tanıdığı vazgeçilmez oyun platformu Steam, geçtiğimiz yıl tasarımının son şeklini verdiği cihazını tamamlamaya hazırlanıyor.
 

Valve firmasının Linux tabanlı işletim sistemi SteamOS ve oyun konsolları, Steam Machines ürünüyle birlikte aynı tarihlerde satışa sunulmaya hazırlanıyor.

Steam Controller’da diğer ürünleriyle birlikte aynı zamanlarda piyasaya çıkacak. Tasarımın son halini, Eylül 2013 yılında tanıtan Steam bugünlerde yeni bir hazırlık daha yapıyor.

Origin PC CEO’su olan Kevin Wasielewski yaptığı açıklamada, Steam Controller’ın, Mart ayında düzenlenecek olan Game Developers Conference kapsmında kullanıcılara sunulacağını söyledi. Ünlü oyun otoritesi GameSpot’a şirketin bu kontrol cihazını tanıtmasıyla birlikte kullanıcı dönüşlerinin artmasından dolayı cihazı tekrar tasarlamaya başladıklarını belirtti.

Şikayetler ve geri dönüşler sürekli olumsuz devam ettiğinden dolayı tekrar düzenlemeye giden Steam, en sonunda Steam Controller’ın son halini almasını sağlamış oldu.

Bu ürünün asıl hedefi, gelenekselleşmiş konsol oyunlarının yanı sıra tüm oyunların artık kontrol cihazlarıyla rahat bir şekilde oynanabilmesini sağlamak. Steam Controller bildiğimiz kontrol cihazlarına benzerlik gösterse dahi şimdilik tüm oyun severlerin beklentileri oldukça yüksek gözüküyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons