SteamVR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

SteamVR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Geliyor

Arman Emyan
tarafından 25 Şubat 2015 Çarşamba
Valve, SteamVR adını verdiği işlevsel bir sanal gerçeklik cihazı üzerinde çalışıyor. Gözlüğe ait detaylar önümüzdeki hafta düzenlenecek olan etkinlik ile ortaya çıkacak.
 

Son yıllarda teknolojik gelişmeler arasında kendine büyük bir yer edinen sanal gerçeklik cihazlarına bir yenisi daha ekleniyor. Facebook’un Oculus Rift’i, Samsung’un Gear VR adlı ürününden sonra ünlü oyun platformu Steam’den de sanal gerçeklik gözlüğü geliyor.

Daha önceleri benzer bir ürün üzerinde çalışmadığını söyleyen firmanın yeni söylentilere göre, önümüzdeki haftalarda düzenlenecek olan Game Developers Conference etkinliği kapsamında SteamVR adlı ürününün tanıtımını yapılacak.

Söylentilere göre, Steam firması farklı firmaların üretmiş olduğu donanımsal platformu Steam Machine’in özel versiyonunu üretecek. Böylelikle bilgisayar oyunlarını odalarımızda, en yüksek donanımlar eşliğinde oynayabileceğiniz.

Etkinlik kapsamında Steam’in dikkat çeken oyun kontrol cihazı Steam Controller’ın tamamlanmış halini de tanıtması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons