Top Elevende Taktik Ve Finans | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Top Elevende Taktik Ve Finans

tarafından 21 Haziran 2016 Salı

 

Top Eleven’da Taktik ve Finans

Top eleven günümüzde en çok oynanan menajerlik oyunudur. Oyunun online şekilde oynanabiliyor olması büyük bir avantaj sağlarken, oyuncuların bu oyunu tercih etmelerindeki bir diğer neden ise oyunun oldukça başarılı bir şekilde menajerlik heyecanını yansıtıyor olmasıdır.

Top eleven oyununda en çok ilgi çeken özellik açık arttırma usulü gerçekleşen transferlerdir. Burada çok kaliteli oyuncuları çok uygun fiyatlara almak söz konusudur. Açık arttırmadan genç yetenekleri de alabilmeniz ve takımınızı bu oyuncularla daha üst seviyelere taşıyabilmeniz mümkündür. Top eleven’da stadyumu ve klüp’ün diğer eğitim sahalarını geliştirebileceğiniz gibi, sponsorluk anlaşmaları ile kasanıza daha fazla para girmesini sağlayabilirsiniz. Maç içerisinde olan gelişmeleri radyodan takip eder gibi takip ettiğiniz oyunda takımınızın diziliminden sonra dikkat etmeniz gereken unsurların başında taktik gelir. Finans yönetmenin uzun vadedeki öneminin de yadsınamaz olduğunu söyleyebiliriz.

Taktiğin Önemi

Oyunda taktik oyuncu düzeninden sonra en önemli ikinci kıstastır. Çok sayıda taktik türü arasından birisini seçmek mümkünken bu taktikler arasında kolayca değişiklikler yapmak da mümkündür.

Taktikler Nasıl Ayarlanmalıdır:

Öncelikle oyunda sıkı taktik değiştirmenin yanlış olduğunu söylemekte fayda var. Sürekli taktik değiştiren bir takım düşünün bu takımın oyuncuları oyun düzenini kurmakta zorlanacaklardır. Oyunda da bu kriter geçerlidir. Taktiğinizi belirledikten sonra oturana kadar zamanla küçük değişiklikler yapmanızda oturduktan sonra ise değişiklik yapmamanızda fayda vardır.

Taktik yaparken oklar oldukça kullanışlı eşyalardır. Oklarla oyuncuların nereye doğru yönlenmesi gerektiğini belirlersiniz.

Oyunculara verilen yönlendirmeler de bazıları için oklar kadar önemlidir. Bazıları ise bu seçeneklere hiç dokunmaz.

Finans

Finans tokenlerin ve paranın en çok işe yaradığı yerdir. Burada uygulanabilecek birkaç hile yöntemi vardır. Bazı hileler kısa süreliğine burada işe yarasalarda uzun süreçte kullanışsızlardır.

Tokenler

Token harcarken çok dikkatli olmak gerekir. En çok ihtiyacınız olan yerlerde tokenleri harcamanız gerekmektedir. Çünkü ihtiyacınız olduğunda ve tokenlere ulaşamadığınız da oyunda büyük sıkıntı çekebilirsiniz. Eğer kulübünüzün amblemini veya formasını değiştirmek istiyorsanız bunu kendi hesabınızdan token harcayarak yapmayın. Farklı hesaplardan kendi hesabınıza da bu özellikleri gönderebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons