Türk Oyuncular Valve'da İmza Kampanyası Başlattı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Türk Oyuncular Valve’da İmza Kampanyası Başlattı

Ufuk Atılgan
tarafından 30 Mart 2015 Pazartesi
Dünya üzerinde en fazla oynanan FPS ve MOBA oyunları CS:GO ve Dota'ya özel Türk oyuncular tarafından bir imza kampanyası başlatıldı.
 

Oyun sektörü artık ülkemizde de gelişmeye başlıyor. Büyük e-Spor organizasyonlarının düzenlenmesi ile birlikte medyanın da büyük ilgisini çekmeyi başaran oyun sektörü özellikle League of Legends’ın Türkiye ofisini açması ile birlikte hareketli günler yaşamıştı.

Uluslararası Gamescom Wildcard turnuvasında Türk takımı Dark Passage’ın 1.liği yakalaması, uluslararası FIFA turnuvasında adından söz ettirmeyi başaran Emre “Riv9” Kayır ve gelişmekte olan CS:GO camiası sayesinde artık ülkemizde uluslararası arenalarda boy göstermeye başlıyor.

Yetenekli oyunculara sahip olmamıza rağmen League of Legends dışında ülkemizde faaliyet gösteren büyük oyun firması olmadığından dolayı oyuncularımız yeteneklerini sergileyebilecekleri organizasyonları bulamıyorlar.

Aynı zamanda ülkemizde oynanan oyunlarda ping ve lag sorunlarının aşırı şekilde yaşanması da yetenekli oyuncularımızın performansını kısıtlıyor. Bu sorunun giderilmesi için ise Dota 2 ve Counter Strike: Global Offensive oyuncuları yeni bir imza kampanyası başlattı.

Change.org da başlatılan imza kampanyası, Gabe Newell’ın Türkiye’de bu iki oyuna özel sunucu açması üzerine başlatıldı.

İmza kampanyası 6.500 oyuncu tarafından imzalandı.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons