Ubisoft Oyunları Beyaz Perdeye Geliyor! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ubisoft Oyunları Beyaz Perdeye Geliyor!

Arman Emyan
tarafından 11 Şubat 2015 Çarşamba
Oyun dünyasının öncü geliştirici ve yayıncı firması Ubisoft, birçok popüler oyunu ile sinema dünyasına girmeye hazırlanıyor.
 

2008 yılında Avrupa’nın en büyük 3. video oyun yapım şirketi olan Ubisoft, sinema sektöründe varlığını göstermeye hazırlanıyor. Şirketin daha önceleri Assassin’s Creed oyununun filmini çıkartacağı haberleri yayınlamıştı. Fakat şimdi yeni yayınlanan haberlere göre Ubisoft farklı oyunlarını da beyaz perdeye sokmaya hazırlandığını açıkladı.

Son yıllarda sinema dünyasının çizgi roman ve video oyunlarına yönelmesine artık alıştık. Ubisoft firması da bu gidişatın farkında olduğu için milyonlarca oyuncusunu beyaz perde de sevindirmeye çalışacak gibi gözüküyor.

Assassin’s Creed filminin yayın haklarından sonra Watch Dogs ve Far Cry oyunlarının da yayın haklarını satın alan Ubisoft, sır gibi tutmaya çalıştığı bu bilgilerin sızmasına engel olamadı.

Oyun ve sinema dünyasını birleştirme amaçlı daha önce Far Cry’ın filmi yapılmış ancak beklenen ilgiyi alamamıştı. Ancak şimdi yeni nesil Far Cry filmi ve Watch Dogs ile Ubisoft beyaz perdeye başarılı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons