Wolfteam Nedir Nasıl Oynanır | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Wolfteam Nedir Nasıl Oynanır

tarafından 20 Haziran 2016 Pazartesi

 

Wolfteam Nedir?

Wolfteam 7 yıl kadar önce JoyGame tarafından Türkiye piyasasına sunulmuş bir MMOFPS oyunu olmaktadır. Diğer MMOFPS oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da asıl amaç takım halinde davranmak ve rakip oyuncuları yenerek zafere ulaşmaktır. Son yıllar da Türkiye’de çok fazla oyuncu kitlesine sahip olan bu oyun Türkiye’de en çok oynanan MMOFPS oyunu unvanını elde etmiştir. Wolfteam nedir, ne değildir konusuna devam edeceğiz ancak JoyGame’i ülkemiz de böylesine güzel ve geniş kitlelere hitap eden bir oyun sundukları için büyük bir teşekkürü borç biliriz. Belirtmekte fayda var ki JoyGame oyunu üreten değil, Türkiye piyasasına sokan firmadır. Bu oyunun esas üreticisi olan firma Softnyx firmasıdır ayrıca oyunun bütün tasarım olaylarını SHR İnteraktif firması tamamlamıştır.

Oyun Joygame tarafından 2009 yılında Dünya ile aynı anda piyasaya girmiş olsa da Türkiye’de şuan ki konumuna gelmesi birkaç yılı bulmuştur. Oyunun bu denli tutulmasında ki en büyük etken de elbette her kesime hitap etmesi yeni çıkan oyunlar gibi yüksek teknik özellikler istemeyen bu oyun;2000 sonrası tüm Windows sistemlerinde çalışmakta ayrıca 1.4 GHZ Pentium işlemci ve 1 GB RAM’I yeterli bulmaktadır. Wolfteam Nedir sorularının cevapları bir yana sizler de bu oyunu eğer hala oynamadıysanız yapmanız gereken şey çok basit.  JoyGame sitesinden oyunu indirmek ve bir adet Wolfteam Çar oluşturmak. Eğer üyelik işlemlerinde zorlanırsanız internet üzerinde pek çok Wolfteam bedava çar bulabilirsiniz. Tabi ki her zaman ki önerimiz karakterinizi kendiniz geliştirmeniz olacaktır.Oyunun neden bu kadar olduğunu anlattık. Wolfteam nedir bunu da açıkladık şimdi biraz da JoyGame’den bahsedelim.

Oyun Türkiye piyasasına girdikten 3 yıl sonra iyice yaygınlaşmasının ardından Joygame GP ve Altın satışını yaygınlaştırdı ancak fiyatları yüksek bulan bir çok kullanıcı oldu bunun farkında olan E-Pin satışı yapan internet siteleri kendi çaplarında  Joypara satmaya başladı.Satışı başlayan joy paralar ile bir çok silah ,aksesuar ve karakter satın alabilmektesiniz. Kısacası bu joy paralardan satın almak, sizin envanterinizi geliştirmek adına çok etkili yöntemler.Eğer ki maddi durumunuz bu anlamda yeterli değilse de üzülmenize gerek yok çünkü bir çok kişi veya kuruluşlar sizleri düşünerek kendi bilgileri doğrultusunda wolfteam bedava çar geliştirip tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere ulaştırıyorlar.Yine bazı gönüllü kişiler de Joypara satın alarak durumu olmayan kişilere dağıtabiliyor.Tabi burada bunu dürüst bir şekilde yapan insanları bulmak asıl mesele.İyi oyunlar.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons