Wolfteam Oyunu İnceleme | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Wolfteam Oyunu İnceleme

tarafından 29 Ağustos 2016 Pazartesi

 

Wolfteam Oyun İnceleme

Türkiye’nin başta gelen oyun firmalarından JoyGame tarafından yayınlanan Wolfteam MMOFPS türünde dünyanın en ünlü oyunu olma niteliği taşıyor. Bizde bu ününün sebebini merak edip Wolfteam Oyun İnceleme adlı konumuzu sizler için açtık. Oyunda iki farklı ırkın veya kendisi içerisinde tek ırkın savaş modları mevcut bulunmakta. Bu ırklar İnsan ve mutasyon kurt olarak ikiye ayrılıyor. Bu savaş modları arasında s2 yıkım, yıkım, işgal, kurt versus kurt, uyku modu, ölüm oyunu, ölüm oyunuC, ex işgal, sniper modu, bıçak modu, kurt avı, kurt avıC, ağır silah modu, kurt işgali ve tabanca modu mevcut bulunmaktadır. Bu modlardan herhangi birinde başlamanız için tek gereken bir Wolfteam Çarı edinmek.Oyun ilk yayınlandığı sıralar beklenenin üstünde bir popülerlik kazanınca firma baya şaşırmıştı. Popüler oyun demek hileleri de beraberinde getiriyor tabi. Firma bu hilelelerin önüne geçmeye çalışsa da piyasada her gün farklı bir Wolfteam Hile yayınlanmaya devam ediyor.

 

Wolfteam-Oyunu-İncele-Oyna

Buna çözüm biraz zor getirileceğe benziyor. Aksi takdirde kullanıcı kaybı yaşamaya devam edecekleri bariz ortada. Sebep ise oyuna hile karıştığı zaman adalet ortadan kalkıyor tabi iyimser kullanıcılar bu durum karşısında tepkisiz kalmıyor. Wolfteam Oyun İnceleme konusunda en önemli göze çarpan olay oyundaki hilelere kullanıcıların çok tepkili olması. Hatta bir aralar oyunda hilesiz bir mod da oyun oynamak gerçekten mucizevî bir şey gibi geliyordu. İş bu noktaya varınca da kullanıcı kaybı kaçınılmaz oldu. Firmanın hilelere karşı savaşı devam ediyor. Umarım bu savaştan galip gelirler ki bu kadar zevkli bir oyun adilliğini kazanıp ilk başlardaki gibi nezih bir oyun ortamına kavuşur. JoyGame Firmasından Wolfteam Hile aranmasını tarihe gömmelerini bekliyorum. Oyunumuz zevkli ve zaman geçirmeye birebir olsa da bağımlılık etkisi de yaratabiliyor. Bağımlılık etkisini ele alınca o klasik lafı da söylemezsem olmaz.

Her şey dozunda iyidir arkadaşlar. Aksi takdirde bağımlılığın gençler üzerindeki etkilerinde sosyal hayatı körelttiği bariz ortada. Bunun yanında hayatlarından birçok şey kaybetmektedirler. Sosyal hayata zararları dışında fazla süre bilgisayar başında olmak fiziksel olarak ciddi zararlar veriyor. Başta göze etkisi ve boyun kemiklerinde kamburluğa sebep oluyor. Bunların olma ihtimali küçümsenecek miktarda değil emin olun. Bu sorunların çok daha ötesini yaşayan insanlar mevcut. Bilinçli bir kullanıcı olarak bu eğlenceye dahil olmak için Wolfteam üye ol işlemi çok kolay ve ücretsizdir. Yapmanız gereken JoyGame şirketinin sitesine girip Wolfteam kayıt ol butonuna tıklamak. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons