WORLD OF TANKS NİŞANCI TANKLARIN GÜCÜ ADINA | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

WORLD OF TANKS NİŞANCI TANKLARIN GÜCÜ ADINA

tarafından 31 Ağustos 2016 Çarşamba

 

WORLD OF TANKS NİŞANCI TANKLARIN GÜCÜ ADINA

World-Of-Tanks-Nişancı-Tankların-Gücü-Adına

Nişancı tankların gücü adına üst koridorda ağır hasar veren ve oyunu taşıma potansiyeli yüksek şampiyonlar seçiliyor.Bu koridorun kaderi oyunun gidişatını her zamankinden çok etkiliyor.Yeni metanın eskilerinden en büyük farklarından birinin üst koridora getirdiği heyecan olduğu söylenebilir.Zira ışınlan alarak kendilerini oyunun neredeyse yarısında koridora kapatıp,sadece rakibinden daha tank olmaya çalışan şampiyonların devri artık kapandı.

Yerine ise şampiyonları sürekli birbirleri ile itişip kakışmaya ve değiş tokuş yapmaya zorlayan,üst koridoru ise oyunun neredeyse odak noktası haline getiren savaşçıların zamanı geldi. Darius ve Garen gibi şampiyonlara gelen değişikliklerle birlikte üst koridorda artık bolca kan görebiliyoruz.Üstelik kana susamış bu agresif şampiyonlar,koridorda ele geçirdikleri üstünlükleri ışınlan büyüsü sayesinde takımlarına da her an yansıtabiliyor,takım savaşlarını adeta tek başlarına domine edebiliyorlar.Tabi bu savaşçı şampiyonların ölümsüz olduğu anlamına gelmiyor.Eski metadaki tank şampiyonlarla oynamaya alışıksanız bundan sonra rakip nişancıya doğru koşarken iki kez düşünmeniz gerektiğini unutmayın.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons