Xbox One Spam Mesajları Engelleyecek | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Xbox One Spam Mesajları Engelleyecek

Ufuk Atılgan
tarafından 8 Şubat 2015 Pazar
Microsoft'un Xbox One için çalışmalarını sürdürdüğü Mart ayına ait güncellemenin detayları çıktı. Yapılan açıklamalara göre, güncelleme spam mesajları engellemeye yönelik olacak.
 

Microsoft’un popüler oyun konsolu Xbox One’a yönelik hazırladığı güncellemeler gelmeye devam ediyor. Yeni piyasaya çıkan popüler oyun konsoluna ait aylık güncelleme paketleri sayesinde performans artışları ve stabilite sağlanıyor. Yeni hizmetler ve servisler de bu güncelleme paketleri ile yayınlanmaya devam ediyor.

Xbox One’ın önümüzdeki güncellemesi ise Mart ayında kullanıcılar ile buluşacak. İçerik olarak güncelleme Xbox Program Yönetici Mike Yabarra’nın açıklamalarına bakıldığı zaman Xbox Live spam mesajlarını engelleyecek gibi gözüküyor.

Microsoft topluluk ekibine kullanıcılardan gelen yoğun geri bildirimler doğrultusunda yetkililer bu soruna el atmaya hazırlanıyorlar.

Kendilerine ulaşan bildirimleri her zaman dinlediklerini ve çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Yabarra, “friends – my profile – privacy – custom and check friends only” seçeneği ile spam mesajların engellenebileceğini söylüyor.

Yeni gelen güncelleme ile bu ayarları yapmadan spam mesajların önüne ne ölçüde geçilecek merak konusu.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons