Hızlı Şarj Özelliği | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Hızlı Şarj Özelliği

tarafından 30 Temmuz 2016 Cumartesi

 

Hızlı Şarj Özelliği

 

Philips SA4DOT02WN ürünü modayı yakından takip eden bir aksesuar gibi küçük, renkli ve şık bir görünüme sahiptir. Philips SA4DOT02WN kolay bir şekilde kullanılması için dâhili klips özelliğine sahiptir. Kolayca elde gezinebilmesi için şarj edilebilme özelliklerine sahip olan ürün yaklaşık altı saate kadar müziğin keyfini doyasıya çıkarabilmenizi sağlamaktadır. Yeni müzikleri keşfetmek, oynatmak ve senkronize etmek için kullanılan bir program olan Philips Songbird ile eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Ürün 6 dakikalık hızlı şarj özelliği ile 60 dakika şarkı çalabilmektedir.

 

Yeni SoundDot Özelliği

 

GoGEAR SoundDot özelliği sayesinde müziğin en özel yanlarını ortaya çıkartabilirsiniz. Philips SA4DOT02WN küçük ve şık yapısı ile elinizde yeniden hayat bulacaktır. Dâhili bir klipsle donatılmış olan ürün birçok farklı renkte satışa çıkarılmıştır. Oldukça hafif bir tasarıma sahip olan ürün akıllı tasarımı sayesinde kıyafetlerinize güvenli bir şekilde takılmaktadır. Siz hareket halindeyken SA4DOT02WN sizin en güvenilir yol arkadaşınız olacaktır. GoGEAR özellikli müzik çalarınız ile uzun süreli hit müziklerin tadına varabilirsiniz.

 

Kesintisiz Müzik Deneyimi

 

Tek bir şarj ile altı saate kadar kesintisiz müzik dinleyebilmenizi sağlayan ürün Direct USB ile bilgisayarınıza bağlanabilmektedir. Ürünü şarj etmek için herhangi bir kablo gerekmemektedir. GoGear özellikli müzik çalarınızla birlikte gelen ve kullanımı oldukça basit bir program Philips Songbird programı sayesinde yeni ortam dosyaları keşfedebilir ve oynatabilirsiniz. Yeni keşfettiğiniz ortam müziklerini SA4DOT02WN ürünü sayesinde zahmetsizce senkronize edebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons