Qualcomm'dan Büyük Adım | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Qualcomm’dan Büyük Adım

Ufuk Atılgan
tarafından 17 Eylül 2015 Perşembe
Qualcomm Incorporated bünyesinde bulunan Qualcomm Life önemli bir satın alım işlemine imza attı. Qualcomm Life, Capsule'u satın aldı.
 

Akıllı telefonlar için üretmiş olduğu yonga setleri ile karşımıza çıkan Qualcomm, önemli bir satın alım işlemi yaptı. Qualcomm Incorporated bünyesinde yer alan Qualcomm Life, Capsule’u satın aldı.

Capsule’un satın alınması ile birlikte Qualcomm Life’ın bünyesindeki sağlık çözümlerinin de etkileşim alanları genişletilmiş oldu. Qualcomm Life’a ait kablosuz uzmanlığı ve hastane dışında da birbirlerine bağlı olan tıbbı cihaz ekosistemi Capsule’un bağlantılı olduğu tıbbi cihazları, EMR ve hastane kurumlarının tümünü kapsayan BT sistemi ile bir araya getirildi.

Satın alım işlemi ile ilgili konuşan Capsule CEO’su Gene Cattarina ise şu sözleri söyledi; “Artık sağlık hizmetlerinin evlere ve seyyar ortamlara taşınıyor olması hastaların nerede olurlarsa olsun tedavi edilmesini sağlıyor. Qualcomm Life ve Capsule iş birliği ile bu teknolojiyi bir adım öteye taşıyacağınız.”

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons