Bursa Petek Temizleme Şirketi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Bursa Petek Temizleme Şirketi

tarafından 31 Mayıs 2017 Çarşamba

 

Hemen hepimizin evinde işyerinde ısınma amacıyla kombi ve petek bulunmaktadır. Peteklerimiz hakkında ne kadar bilgimiz var? Yoksa yeterince bilgi sahibi olmadığımız ve peteklerimizin bakımlarını zamanında yaptırmadığımız için kombimiz daha fazla çalışıyor ve biz de daha fazla para ödemek zorunda mı kalıyoruz? Bu yazımızda kombi ve petek temizliği hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Bizler Bursa Petek Temizleme olarak evlerinizde ya da işyerlerinizde bulunan peteklerinizin üstün kalite standartlarında temizliğini yapıyoruz. Bursa petek temizliği denilince ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

PETEK TEMİZLEME NEDİR?

Kullanmakta olduğunuz petekler zamanla kirlenmekte, alt yada üst kısımlarında ısınmayan bölgeler ortaya çıkmakta, ortama kötü kokular yaymaya başlamakta, kombiniz daha sesli çalışmaya ve düzensiz sıcak su basıncı sorununa neden olmaktadır. Sizin de bu tür sorunlarınız varsa peteklerinizin ve kombinizin bakımlarının yapılma zamanı gelmiş demektir. Peteklerin yanı sıra yerden ısıtma sistemi ile ısınan yerlerde de bölgesel ısınma problemleri yaşanıyorsa yine bakım yapılması gerektiği anlaşılmalıdır.

PETEK TEMİZLİĞİ NEREDE VE NE KADAR SÜREDE YAPILIR

Bursa’da bu işin öncülerinden olan Bursa Petek Temizleme olarak, uzman ustalarımız tarafından evinizde ya da işyerinizde gerekli temizlik yapılmaktadır. Petek temizliği için gereken süre minimum 2 saattir.

PETEK TEMİZLİĞİNİN AVANTAJLARI

Bizler ustalarımızı evlerinize ya da işyerlerinize göndererek öncelikle peteklerinizin kontrolünü yapıyoruz. Temizlenme zamanının gelip gelmediğini ve kirlilik düzeyini tespit ediyoruz. Temizlik zamanı gelmiş olan peteklerin temizliklerinin yaptırılmaması durumunda petekler yeteri kadar ısınmayacağı için yaşam alanında ısınma problemi ortaya çıkacaktır. Ayrıca, belli bir dereceye ayarlanan kombinin bu ısı derecesine ulaşabilmesi için daha fazla çalışması gerekecektir. Her iki durumda da hem daha fazla ödemek zorunda kalır hem de ısınma problemi çekersiniz. Bakımı yapılmayan ürünleriniz de zamanla kullanılamaz hale geleceklerdir.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteli işçiliği kendisine vizyon olarak benimsemiş olan firmamıza sizleri de bekliyoruz. Tecrübeli ve işinin uzmanı firmamız tarafından peteklerinizin bakımlarını yaptırmak için https://bursadapetektemizleme.com adresi üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bursa petek temizliği denilince akla ilk biz geliriz. Paranızı sokağa atmayın.

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons