Altın Kaplama Galaxy Note Edge | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Altın Kaplama Galaxy Note Edge

Arman Emyan
tarafından 13 Şubat 2015 Cuma
Samsung'un tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayan cihazı Galaxy Note Edge, Vietnam özel sürümü ile görüntülendi. Cihazın altın kaplama tarzı oldukça dikkat çekici.
 

Samsung’un akıllı telefon pazarına yeni bir soluk niteliğinde soktuğu telefonu Galaxy Note Edge tekrar karşımızda. Kavisli kenarı ile yeni bir soluk getiren cihazın hakkında dönen dedikodular arasında Galaxy S6’nın da benzer bir tasarımla satışa çıkacağı yer alıyordu.

Güney Koreli firma geçmiş dönemlerde kullanıcılar ile tanıştırdığı altın kaplamalı yüksek fiyatlı telefonları arasına Galaxy Note Edge’i de ekledi. Vietnam’a özel tasarlanan bu cihaz oldukça şık gözüküyor.

Kutusu da tasarımı kadar şık olan Galaxy Note Edge’in donanımsal olarak orjinal sürümünden herhangi bir farkı yok. Altın kaplama dışında görselliği hariç donanımsal bir farkı bulunmuyor.

Cihaz üzerindeki S-Pen stylus kalem dahil baştan aşağıya altın kaplama. 24 ayar altınla kaplı Galaxy Note Edge Limited’ın ücreti ise şimdilik belli değil.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons