Galaxy A, Android 5.1 Güncellemesi Gelmeyebilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy A, Android 5.1 Güncellemesi Gelmeyebilir

Arman Emyan
tarafından 22 Mart 2015 Pazar
Samsung'un giriş ve orta seviye cihazı Galaxy A serisi Android 5.0 Lollipop güncellemesinden sonra başka bir güncelleme almayabilir. A Serisi güncellemeleri ile ilgili detayları sizlere aktarıyoruz.
 

Samsung’un ürettiği telefonların büyük bir kısmına uzun süredir güncelleme yayınlamadığı biliniyor. Galaxy Grand, Galaxy Core, Galaxy Ace gibi giriş ve orta seviye cihazlar da bu tür güncelleme almayan cihazlara en iyi örnek olarak gösteriliyor.

Tüm bunlara ek olarak Galaxy Camera, Galaxy S4 Zoom, Galaxy S4 Active, Galaxy S5 Active, Galaxy K Zoom, Galaxy Alpha modellerinin de ilerleyen dönemlerde güncelleme alıp almayacakları henüz belli değil.

2014 yılının son çeyreğinde gelen açıklamar, Samsung firmasının yeni stratejiler uygulayacağını bizlere gösteriyordu. Söylentilere göre, Samsung cihaz üretimini azaltarak güncelleme ve desteğe ağırlık verecekti.

Fakat Samsung geçtiğimiz günlerde tekrar pek çok farklı model tanıtımı yaparak ayrıca bu cihazlara Android 5.0 Lollipop güncellemesinin gelmeyeceğini söylemişti.

SamMobile’ın yayınladığı habere göre, Samsung Galaxy A serisi de Android 5.1 Lollipop güncellemesi almayacak olan cihazlar arasında yer alıyor. Bu duruma ek olarak Note 2 modelinin de güncelleme çalışmalarının yapılmadığı söyleniyor.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons