Galaxy için Araba Modu Tanıtıldı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy için Araba Modu Tanıtıldı

Ufuk Atılgan
tarafından 4 Eylül 2015 Cuma
Samsung, sürücülerin sürüş esnasında dikkatlerinin dağılmadan telefon kullanmalarını sağlayacak olan Galaxy Araba Modu tanıtıldı.
 

Yaşanan trafik kazalarının pek çoğunun sebebi olarak telefon kullanımı gösteriliyor. Geçtiğimiz yıllarda bu konu ile ilgili Samsung birtakım çalışmalar yaptığını açıklamıştı. Samsung’un yeni Araba Modu özelliği ise bugün resmi olarak duyuruldu.

Araba modu özelliği, Google firmasının ve Apple firmasının arabalar için çıkartmış olduğu telefon kullanımı uygulamalarını andırıyor. Bu uygulamalarda yer alan otomobilin kendi ekranına bağlanan Araba Modu, sürücülerin risk altına girmeden telefonlarını kullanabilmelerini sağlayacak.

Araba modu açıldığı zaman sürüş esnasında büyük ve parlak renkli butonlar devreye girecek. Bu butonları kullanarak ise navigasyon ve müzik gibi özellikler pratik bir şekilde kullanılabilecek.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons