Galaxy Note 2 için Lollipop Onaylandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy Note 2 için Lollipop Onaylandı

Arman Emyan
tarafından 14 Şubat 2015 Cumartesi
Samsung'un eski amiral gemisi Galaxy Note 2 için Lollipop güncellemesinin geleceği onay aldı. Samsung Polonya tarafından onay alan güncelleme ile ilgili detaylar haberimizde.
 

Android 5.0 Lollipop güncellemesinin dağıtıma devam eden Samsung, Galaxy S5, Galaxy S4, Galaxy Note 4 ve Galaxy Note 3 modelleri için güncellemeleri bölgesel olarak dağıtmaya başladı. Samsung, diğer modellerini de güncelleyeceğini açıkladı.

Genel olarak Android tarafından Google’ın üreticilere cihazlar için 18 ay boyunca güncelleme desteği vermesi gerektiği biliniyor. Ancak firmalar genelde üst sınıf cihazlar için bu 18 ay kuralını uyguluyorlar. Samsung ise bu gidişata dur demek için eski cihazlarından Galaxy Note 2’ye Lollipop güncellemesini getiriyor.

Geçtiğimiz günlerde Samsung Finlandiya tarafından Galaxy Note’nin Lollipop güncellemesinin onay almasının ardından şimdi de benzer bir haber Samsung Polonya tarafından geliyor.

Lollipop güncellemesinin Galaxy Note 2 cihazına Nisan-Mayıs aylarında gelmesi bekleniyor. Galaxy Note 2 ile birlikte ayrıca birtakım sürpriz cihazların da aynı güncelleme alması söz konusu.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons