Galaxy O Serisi Nasıl Olacak? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy O Serisi Nasıl Olacak?

Ufuk Atılgan
tarafından 21 Ağustos 2015 Cuma
Galaxy O serisi cihazların ne tür özelliklere sahip olacağı merak ediliyordu. Bu konuda analist Gene Munster'dan ilginç bir iddia ortaya atıldı.
 

Geçtiğimiz günlerde Samsung’un Galaxy O serisi cihazlarının piyasaya çıkacağı haberi gündeme gelmişti. Galaxy O5 ve Galaxy O7 adını taşıyacak olan iki adet cihaz geliştirdiği söylenen Samsung’un bu iki cihazı hakkında ilginç bir iddia ünlü analist Gene Munster tarafından geldi.

Başarılı analist Munster, Samsung’un yeni Galaxy O serisi cihazlarının piyasaya sanal gerçeklik özellikleri ile çıkacağını söyledi.

Samsung mevcut olarak Oculus ile yaptığı anlaşma sonucunda kendi sanal gerçeklik cihazı olan Gear VR’ın farklı versiyonlarını üretmişti. Munster’ın iddialarına göre Galaxy O cihazları, Gear VR ile entegre bir biçimde çalışacak.

Diğer yandan ise Samsung’un çıkardığı akıllı telefonları arasında yer alan Galaxy Note 5’de Gear VR desteği olmaması ise Samsung’un bu özelliği Galaxy O modeline getireceği söylentileri ortalıkta dolanmaya başlamış durumda.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons