Galaxy S4 Zoom İle Çekilen İlk Fotoğraf ve Detayları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy S4 Zoom İle Çekilen İlk Fotoğraf ve Detayları

Can Devecioğlu
tarafından 14 Mayıs 2013 Salı
Samsung'un merakla beklenen yeni ürünü Galaxy S4 Zoom ile çekilen ilk fotoğrafların detayları, bir Samsung çalışanı tarafından sızdırıldı.
 

Birkaç gün önce bazı detayları ortaya çıkmaya başlayan Samsung’un yeni cihazı Galaxy S4 Zoom’dan ilk olarak Samsung’tan Yeni Konsept : Galaxy S4 Zoom başlığında bahsetmiştik. Hemen ardından ise Galaxy S4 Zoom Modeli, Bluetooth Sertifikası Alırken Basına Sızdı başlığında cihazın Bluetooth sertifikası alırkenki detaylarının ortaya çıkması, modele adeta resmiyet kazandırmıştı.

Galaxy Camera ile geçtiğimiz yıl piyasada boy gösteren Samsung, hem amatör hemde profesyonel fotoğrafçılar için oldukça işlevsel bir ürün konseptini ortaya çıkarmıştı. Galaxy S4 Zoom modeli ise, kamera odaklı bir Samsung cihazı olarak karşımıza çıkacak. Satış rekorları kıran Galaxy S serisi cihazlarına yeni bir ürün çeşitliliği katacak olan Galaxy S4 Zoom ile çekilen ilk fotoğrafın detaylarını da yukarıdaki görselde inceleyebilirsiniz.

Bir Samsung çalışanı tarafından sızdırılan bilgiler de bir kez daha cihazın Galaxy Camera modelinin sensörünü kullandığını bizlere gösteriyor. Yine tahmin edildiği gibi SM-C101 model numarasına sahip olan cihazın önümüzdeki aylarda piyasaya çıkacağı tahmin ediliyor. Ancak planlar ertelenebilir ve IFA 2013’e de sarkabilir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons